Misją Fundacji Możesz Więcej jest aktywizowanie ludzi do wspólnego działania na rzecz rozwoju. Fundacja współpracuje ze specjalistami branży architektonicznej, architektami krajobrazu, specjalistami od przestrzeni publicznych, grafikami oraz osobami profesjonalnie zajmującymi się organizacją warsztatów społecznych, by w interdyscyplinarnych zespołach podejmować próbę integracji i wzmacniania relacji lokalnych społeczności.

Ewelina Gdak

Architekt krajobrazu i urbanistka, prowadzi własną pracownię Gdak Studio. Laureatka wielu konkursów projektowych. Współautorka „Miejskiego Salonu”. Zaangażowana w projekty edukacyjne i społeczne. Absolwentka kierunku Architektura Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Planowania Przestrzennego na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Podczas rocznego stypendium na Universidad Miguel Hernandez de Elche w Hiszpanii rozwijała swoje zainteresowania naukami przyrodniczymi. Brała udział w wielu plenerach, warsztatach, seminariach i praktykach dotyczących architektury krajobrazu. W wolnym czasie zajmuje się sztuką użytkową, ceramiką i tańcem. 

www.gdakstudio.pl

Michał Gdak

Architekt w Instytucie Dizajnu w Kielcach, od 2013 roku prowadzi Pracownię Przestrzeni Publicznej. Współkoordynował Italian Design School, która specjalizuje się w kształceniu młodych, twórczych projektantów w dziedzinie projektowania oraz wprowadzania produktu na rynek.

Realizuje projekty z zakresu architektury i sztuki. Od wielu lat angażuje się w projekty społeczne. Współtwórca nagradzanego projektu „Miejski Salon” w Kielcach, opartego na konsultacjach społecznych z przyszłymi użytkownikami. Laureat konkursów architektonicznych i rzeźbiarskich. Nauczyciel akademicki. Ukończył architekturę w TU Delft w Holandii, Vitus Bering w Danii oraz na Politechnice Wrocławskiej. Studiował również rzeźbę na ASP we Wrocławiu i w Walencji. Ostatnio członek zespołu kuratorskiego, który reprezentował Polskę na XVI Biennale Architektury w Wenecji

Judyta Marczewska

Projektant komunikacji wizualnej: Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Form Przemysłowych ASP w Krakowie, obecnie jest doktorantką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Od pięciu lat pracuje w Instytucie Dizajnu w Kielcach, jest współkoordynatorką międzynarodowego projektu wymiany doświadczeń dla projektantów i przedsiębiorców IDS, prowadzi cykl wydarzeń „Status Grafik” dobre praktyki w zakresie projektowania graficznego. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej oraz Fundacji Możesz Więcej. Obecnie zajmuje się organizacją projektu Forum Dobrych Praktyk realizowanych w ramach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Anna Mazur

Architekt i studentka Architektury Politechniki Świętokrzyskiej. Pochodzi z Lublina. Pisze, rysuje, słucha i gotuje. W swojej pracy koncentruje się głównie na przestrzeniach publicznych. Oprócz architektury, chce zająć się animacją kultury i kulturą masową. Interesuje się sztuką plakatu, literaturą, wzornictwem użytkowym.

Iweta Pietrzyk

Architekt i studentka Architektury na Politechnice Świętokrzyskiej. Architektura od zawsze była dziedziną, która wprawiała ją w zachwyt i zdumienie. Tworzenie pięknych, rzeźbiarskich brył wydawało się jej niemożliwe i nieosiągalne, jednak z biegiem lat wszystko to staje się jej coraz bliższe. Obecnie to co rysuje jej wyobraźnia przelewa na papier, a zdobywając pełne wykształcenie i wszelkie uprawnienia dąży do tego, aby rysunki i projekty zaczęły stawać się rzeczywistością.

Otylia Śleziak

Architekt, absolwentka Politechniki Śląskiej. Obecnie studentka Architektury na Politechnice Świętokrzyskiej. Jej pasją jest kształtowanie przestrzeni, która nas otacza, w dużej jaki i w tej najmniejszej skali. „Wyjdź w świat, zobacz, pomyśl, pomóż- czyli działaj!” to myśl, którą chce realizować poprzez dostrzeganie problemów wokół nas, a także projektowanie jej jako przestrzeni przyjaznej dla ludzi.

Piotr Bladziak

Student Architektury Politechniki Świętokrzyskiej. Obecnie zajmuje się spacerowaniem, studiowaniem, doglądaniem, pisaniem, nasłuchiwaniem, smakowaniem, potykaniem, obserwowaniem, czytaniem, budowaniem, dotykaniem, podlewaniem, graniem, uszkadzaniem, przeskakiwaniem. Lubi przebywać i pracować w Koniecpolu.